O autorovi

Program Akademie pro mistry vznikla ve spolupráci se společností Kavalierglass ze Sázavy. Vše, co obsahuje, vychází na jedné straně z praxe a potřeb místních mistrů, a na straně druhé z mé praxe na různých manažerských pozicích.

Vždy mě zajímala komunikace, její forma a způsob, která by vedla k oboustranné spokojenosti a napomáhala dosahování požadovaných výsledků. V online kurzu se proto, mj., zaměříme na to, jak nám komunikace múže pomoci, kde nás limituje a kde se naopak limitujeme my sami svým přístupem k ní a zažitými stereotypy.

Nebojte, nechci vás odradit, že se v kurzu rozebírá jen komunikace. Zastoupena však je dominatní mírou, a to z toho důvodu, že prakticky celá manažerská práce se odehrává prostřednictvím komunikace. Proto v programu věnujeme několik dnů řešení různých manažerských situací.

Za zmíněnou dobu patnácti let jsem měl možnost realizovat kurz se zaměřením na praktickou aplikaci manažerských technik v řadě společností, mezi něž patří například Škoda Auto, Nespresso, Miele, Globus, VZP, CommScope, ČSOB, ČNB, Holba, Foxconn, Iveco a dalších (omlouvám se těm, které zde jmenovitě neuvádím). Velice se vážím této spolupráce a věřím, že byla oboustranně přínosná a užitečná. Ročně okolo 40 kurzů na dané téma mi přineslo široké spektrum podnětů o tom, co lidé z hlediska vedení týmu řeší, kde jsou hlavní problémy, kde děláme chyby a jaké jsou skutečné potřeby v této oblasti. Kurz se proto vyvíjel, vyvíjí a věřím, že i dále vyvíjet bude.

On-line program, který máte nyní k dispozici, je vyústěním těchto poznatků. Nejen těchto poznatků, ale také osobních zkušeností. Nemám rád plané omílání stejných technik a postupů stále dokola, až je všichni považují za pravdivé, ale nikdo se jimi skutečně neřídí.

To, co v on-line kurzu najdete, pravidelně používám nejen v přístupu k vedenému týmu BrainTools, ale i v rámci předchozích pracovních pozic..

V současné době pracuji jako jednatel a výkonný ředitel společnosti Brain Tools Group s.r.o., kromě řízení firmy a jejího chodu se aktivně věnuji rozvoji programů, a to jak v prezenční podobně, tak v on-line verzích.

V roce 2010 jsem založil s kolegy portál www.braintools.cz a od roku 2016 realizujeme program www.21restart.cz zaměřený na zdravý životní styl. Více o mně najdete na www.hermancadil.cz a pokud byste mi chtěli napsat, zastihnete mě na cadil@braintools.cz.

© 2014-2023

Realizace: CCN plus s.r.o.